دوشنبه 27 اسفند 1397

logo majlesi3

بسم الله الرحمن الرحیم


در تقویم کشورمان روزها را بهانه قرار می دهیم تا یادآور موضوعی باشیم، کرامت و پاسداشت بزرگی را داشته باشیم و یا حادثه تلخی را نکوهش کنیم که در نوع خود بسیار جالب و مهم است، هر چند هر سال تکرار می شود، ولی از بابت «فذکر اِنّفعت الذکرا» است.

آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه‌سازی فرهنگ مشارکتی و رضایتمندی شهروندان و دستیابی به شاخصه‌های یک شهر سالم، زیبا، توسعه یافته و پویا، نیازمند تلاش‌، همیت و اراده جدی تمامی مدیران و مسئولان بویژه تلاشگران عرصه مدیریت شهری است که با برنامه‌ریزی‌های علمی و اجرای آنها، مسیر توسعه همه جانبه شهر را هموار و فضایی مطلوب را برای زندگی شهروندان فراهم کنند.

در همین راستا، فرا رسیدن ۱۴ تیرماه به عنوان روز «شهرداری ها و دهیاری ها» فرصتی مغتنم برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مدیریت شهری است که شبانه روز برای توسعه، پیشرفت و بالندگی شهر عزیزمان تلاش و فعالیت می‌کنند و با توجه به اینکه جایگاه شهرداری بسیار مهم و خدمات و زحمات این عزیزان غیرقابل تصور است باید گفت مدیریت یک شهر کار کوچکی نیست چراکه بحث توسعه، عمران، خدمات شهرسازی، فضای سبز و ... توان مدیریتی بالا و شیفتگی خدمت می طلبد که خوشبختانه در شهرداری مجلسی، شاهد این توان و روحیه خدمت رسانی هستیم.

بنده ضمن تبریک روز شهرداری ، از زحمات جناب آقای مهندس موسوی شهردار محترم شهر مجلسی، پرسنل خدوم این شهرداری و تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری در ارائه خدمات صادقانه به شهروندان تقدیر و تشکر بعمل آورده و از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت می نمایم.
                                                                      جلیل آبرویی رئیس شورای اسلامی شهر مجلسی